UŽAUGINTA LIETUVOJE

Žymės:

10 JAV doleriu
Paveikslėlis: 1914 m. 10 JAV dolerių - kanapės derlius
Misija
Gaminti ir pateikti į rinką aukščiausios kokybės kanapių produktus, šviesti sveikatos ir aplinkos apsaugos temomis, bei siekti tvarumo viskame, ką mes darome.

Vizija
Tapti lyderiu kanapių produktų gamyboje Lietuvoje ir Rytų Europoje, skatinti sveikatos, gerovės idėjas ir teigiamus pokyčius žmonėms ir aplinkai.

Pagrindinės vertybės - aistra, sveikata, kokybė, vientisumas, skaidrumas, malonumas.

Istorija

Tik dvasinis ryšys su gamta žmogui gali suteikti visko, ko reikia, kad jis taptų gražus, laimingas, sveikas ir harmoningas. Juk žmogus – gamtos dalis ir visų gamtos dėsnių bei mokėjimo prie jų prisitaikyti reikia mokytis. Todėl mums 2010 metais intuityviai kilusi idėja auginti kanapę, išaugo iki realaus produkto. Pluoštine kanape susidomėjome pirmiausia dėl jos unikalių savybių gaminant statybines medžiagas. Tik vėliau sužinoję apie gerąsias kanapių sėklų savybes nusprendėme spausti aliejų. Iš Ukrainos atsigabentas pirmas aliejaus spaudimo aparatas. Dabar galime visus norinčius nudžiuginti natūraliu kanapių sėklų aliejumi.
Naturehemp kontroliuoja kiekvieną proceso aspektą, nuo ekologinio ūkio iki galutinės pakuotės. Tai reiškia, kad galite pasitikėti, žinodami  iš kur tiksliai  produktai ateina.
Pažiūrėkite prezentaciją apie  kanapių auginimą ir produktus.


Jei pasirinksite Naturehemp produktus, galite būti tikri dėl  kokybės ir ekologiškai vykdomo verslo. Mes didžiuojamės tuo, ką mes darome, ir norime, kad Jūs jaustumėtės gerai mus palaikydami.
kanapiu produktai

Mes siekiame, kuo daugiau Jus informuoti kaip ir ką gaminame, kad būtumėte tikri, jog perkate aukščiausios kokybės produktą.

Narystė asociacijose
Taip pat bendradarbiaujame su VGTU, ASU bei KTU mokslininkais.