2014 m. gegužės 30 d., penktadienis

Namai be chemijos

medienos impregnantas
Lietuvoje augant medinių namų statybų paklausai bei formuojantis gyvenimo natūralioje aplinkoje vertybėms, medis vis dažniau naudojamas kaip pagrindinė statybinė medžiaga. Medinių namų savininkai susiduria su problema kaip išlaikyti nepakitusią medienos išvaizdą daugelį metų: patikimai apsaugoti medieną nuo drėgmės, spalvų pokyčio, pelėsio.
NATUREHEMP gamina natūralų medžio impregnantą naudojamą vidaus ir lauko darbams. Mūsų siūlomas gaminys yra augalinės kilmės - pagamintas iš kanapių aliejaus. Šis medžio impregnantas - naujovė Lietuvos rinkoje. Šiuo metu apie 75% mūsų produkcijos yra eksportuojama į Skandinavijos šalis.
Pagrindiniai privalumai, kodėl verta rinktis ekologišką natūralų medžio impregnantą:
  • - 100 % ekologiškumas;
  • - ilgaamžiškumas;
  • - medienos apsauga nuo atmosferinės drėgmės ir pelijimo;
  • - jokios chemijos (formaldehidų ir t.t);
  • - gražus paviršiaus padengimas, išryškinantis natūralią medžio faktūrą;
  • - nekenksmingumas sveikatai – tinkamumas ne tik profesiona­liam, bet ir mėgėjiškam darbui.

Norint džiaugtis mediniais lauko baldais reikia juos kuo nors ištepti ar pridengti. Daug kam gali kilti mintis – ar apskritai reikia lauko baldus kaip nors paruošti? Atrodytų, kad lauko baldų ilgaamžiškumu turėjo pasirūpinti gamintojas.
Medines skulptūras drožiantis liaudies meistras Adolfas Teresius paaiškino, kad medinius baldus ir kitus mažosios sodo architektūros elementus reikia impregnuoti gegužę ar birželį, kai, mediena yra gerai išdžiūvusi.
Impregnuoti medinius lauko baldus galima specialiu kanapių aliejaus pagrindu pagamintu impregnantu su bičių vašku.
Naturehemp aliejus be tirpiklių įsigeria į medžio paviršių, faktūrą ir apsaugo ją nuo įbrėžimų. Gali būti naudojamas tiek naujai medienai, tiek atnaujinant senus medienos gaminius. Šis impregnantas rekomenduojamas alergiškiems žmonėms, kurie negali naudoti tirpiklių pagrindu pagamintų produktų.

Impregnantų vartojimas yra paprastas. Specialistai rekomenduoja, kad apdorojamos medienos paviršius būtų sausas, gerai nuvalytas, nedulkėtas, be nešvarumų. Medienos paviršius impregnuojamas įmirkant arba tepant teptuku. Jeigu ant paviršiaus yra impregnanto perteklius, jį reikia paprasčiausiai įtrinti, o likutį nuvalyti. 

0 komentarai (-ų):

Rašyti komentarą