2014 m. sausio 10 d., penktadienis

5 paprasti pasikeitimai sveikesniems 2014 metams

Žymės:

Kanapiu aliejus

1. Atnaujinkite savo kulinarinius aliejus

Peržvelkite savo virtuvės spinteles ir aliejų, kurį jūs naudojate kiekvieną dieną. Ar juose yra trans-riebalų ar genetiškai modifikuotų sudedamųjų dalių? Galima atsikratyti margarino, augalinio aliejaus, kukurūzų aliejaus, rapsų aliejaus ir sojų aliejaus ir pakeisti juos ekologišku kokosų aliejumi, organiniu raudonuoju palmių aliejumi, organiniu alyvuogių aliejumi bei organinių kanapių aliejumi. Jei naudojate sviestą, įsitikinkite, kad jis yra ekologiškas ir be GMO. 

2. Skaitykite vieną papildomą knygą kiekvieną mėnesį

1 knyga per mėnesį labai padidina savo skaitymo greitį! Jei jau esate aistringas skaitytojas, pasirinkite knygą, kuri skiriasi nuo Jums jau įprastų. Jei nesate fantastikos gerbėjas, pabandykite fantastiką. Jei jums patinka įdomios paslaptys, pabandykite autobiografijas. Jei esate užsiėmęs žmogus, galima klausytis audio knygų. Aktyviame skaityme dalyvauja protas - tai yra raktas į optimalią smegenų veiklą.

3. Pasivaikščiokite kiekvieną dieną

Tai gali būti puiki galimybė atgauti ramybę. Mėgaukitės grynu oru, saule ir besikeičiančiais sezonais, tuo metu kai kraujas aktyviai juda Jūsų organizme. Vos 30 minučių pėsčiomis per dieną gali pagerinti širdies ir kraujagyslių sveikatą, padidinti imunitetą, endorfinų (hormonas, kai jaučiamės laimingi) skaičių, bei pagerinti medžiagų apykaitos funkciją.

4. Gerkite daugiau vandens

Gal būt Jūs geriate du puodelus kavos rytais? O gal pietų metu mineralinį vandenį? O gal tai taurė vyno per vakarienę? Galima pasirinkti vieną gėrimą per dieną, ir pakeisti jį vandeniu. Galima pridėti citrinos dėl skonio. Tai pagerina virškinimą, palaiko sveiką odą ir teikia naudą visam organizmui.

5. Nevalgykite mėsos bent vieną dieną per savaitę

Nevalgant mėsos pirmadieniais padeda sumažinti riziką susirgti tokiomis lėtinėmis ligomis, kaip vėžys, širdies ir kraujagyslių ligos, diabetas bei nutukimas.
Jums tikriausiai reikės ieškoti kuo pakeisti baltymų šaltinius. Kanapės yra turtingos baltymais, omega-riebalų rūgštimis ir ląsteliena, bei puikaus riešutų skonio su įvairiu panaudojimu. Galite įpilti kanapių aliejaus ant salotų ar į sriubas.

Linkime Jums sveikų ir laimingų 2014-ųjų metų!

0 komentarai (-ų):

Rašyti komentarą