2013 m. gegužės 9 d., ketvirtadienis

Kanapių aliejaus tatuiruotės balzamas

Žymės: ,

1. Palikite tvarstį taip ilgai, kaip menininkas liepė - dažniausiai tai  tik kelias valandas, nors  didesnei tatuiruotei gali būti šiek tiek ilgiau. Nauja tatuiruotė yra žaizda, atvira infekcijų potencialui, todėl apsaugojimui naudokite Kanapių aliejaus tatuiruotės balzamą.
2. Kai tvarstis atsiklijuoja, tatuiruotė turi būti plaunama švelniai šiltu vandeniu ir labai švelniu antibakteriniu muilu. Tai nuvalo tepalus, kraujo ir kitus produktus, kuriuos galima palikti ant odos. Rankšluosčių ir kilpinės plaušinės arba abrazyvinių valiklių reikėtų vengti, nes jie gali dirginti odą. Pakartotinai naudokite Kanapių aliejaus tatuiruotės balzamą.
3. Tatuiruotė turi būti džiovinama. Dauguma tatuiruočių meistrų  pasiūlo specialiai sukurta tepalą, kuris padeda išgydyti sritį aplink tatuiruotę, pavyzdžiui, Neosporin, gali truėti reakciją su tatuiruotės rašalu ir turėtų būti vengiamas. Gamtos tekstūros Kanapių aliejaus tatuiruotės balzamas yra antiseptinis, gerai drėkina odą, lengvai įsigeria ir lengvai nuplaunamas.
Naudoti 3 kartus per dieną arba esant būtinybei pagal komfortą.
4. Daugelis Kanapių aliejaus tatuiruotės balzamo vartotojų teigė, kad  jis paspartina gijimo procesą ir sumažina infekcijų problemas!

Ar Saulės šviesa kenkia tatuiruotėms? Taip. Kanapių aliejaus tatuiruotės balzamas yra puikus gydymo produktas, sugrąžinantis tatuiruočių spalvą ir  atnaujinantis saulės pažeistas tatuiruotes.

2 komentarai (-ų):

  1. kur galima tokio gauti?

    AtsakytiPanaikinti
  2. Įsigyti galima čia
    http://www.naturehemp.com/p/parduotuv.html#!/~/product/category=4389329&id=22881216

    AtsakytiPanaikinti