2013 m. balandžio 10 d., trečiadienis

MEDIENOS IMPREGNANTAS - TECHNINIS KANAPIŲ ALIEJUS

techininis kanapiu aliejus

Lietuvoje augant medinių namų statybų paklausai bei formuojantis gyvenimo natūralioje aplinkoje vertybėms, medis vis dažniau naudojamas kaip pagrindinė statybinė medžiaga. Medinių namų savininkai susiduria su problema kaip išlaikyti nepakitusią medienos išvaizdą daugelį metų: patikimai apsaugoti medieną nuo drėgmės, spalvų pokyčio, pelėsio. 
NATUREHEMP gamina ekologišką naturalų medžio impregnantą naudojamą vidaus ir lauko darbams. Mūsų siūlomas gaminys yra augalinės kilmės - pagamintas iš kanapių aliejaus. Šis medžio impregnantas - naujovė Lietuvos rinkoje. Šiuo metu apie 75% mūsų produkcijos yra eksportuojama į Skandinavijos šalis.
Pagrindiniai privalumai, kodėl verta rinktis ekologišką natūralų medžio impregnantą:
 • - 100 % ekologiškumas;
 • - ilgaamžiškumas;
 • - medienos apsauga nuo atmosferinės drėgmės ir pelijimo;
 • - plati spalvinė gama nuo auksinės geltonos iki rudos;
 • - gražus paviršiaus padengimas, išryškinantis natūralią medžio faktūrą;
 • - nekenksmingumas sveikatai – tinkamumas ne tik profesiona­liam, bet ir mėgėjiškam darbui.

Impregnantų vartojimas yra paprastas. Specialistai rekomenduoja, kad apdorojamos medienos paviršius būtų sausas, gerai nuvalytas, nedulkėtas, be nešvarumų. Medienos paviršius impregnuojamas įmirkant arba tepant teptuku. Jeigu ant paviršiaus yra impregnanto perteklius, jį reikia paprasčiausiai įtrinti, o likutį nuvalyti. Labai dažnai klientai susiduria su senų medienos paviršių nuvalymo problema, kai reikia juos atnaujinti bei išgauti natūralią medienos spalvą.


Techninis kanapių aliejus - impregnantas
0.00LTL

2 komentarai (-ų):

 1. taip pat labai gerai tinka ir odiniams batams ir auliniams pamaitinti . Tuom džiaugiasi mežiotojai išsitepę batus ir rudenį ir žiemą sausos kojos .

  AtsakytiPanaikinti
 2. taip visiškai teisingai. Reikia tept... :)

  AtsakytiPanaikinti