2013 m. kovo 23 d., šeštadienis

KAIP APSISAUGOTI NUO PAVASARINĖS ALERGIJOS

Žymės: ,


kanapes alergijos
Įsibėgėjantis pavasaris kai kuriems žmonėms žada nepatogumus dėl prasidedančių sezoninių alergijų. Alerginė sloga (kitaip dar vadinama šienligė, alerginis rinitas, polinozė) kasmet prasideda panašiu metu – kovo pabaigoje, o simptomai gali tęstis iki pat rudens pabaigos.
Vokiečių tyrinėtojai atsitiktinai atrado, jog viena molekulių rūšis, esanti kanapėse bei natūraliai gaminama organizmo, pasižymi priešalerginiu odos poveikiu.
Pirmiausia reiktų pabrėžti, kad kalbame apie pluoštines kanapes. Jų sudėtyje yra labai mažas kiekis THC (psichotropinių medžiagų), taigi nereikia iš jų tikėtis haliucinogeninio efekto. Tai visiškai atitinka Europinius standartus, kur riba yra iki 0.2% sausoje medžiagoje. Nėra jokio pavojaus, kad naudojant kanapių kosmetiką gali atsirasti priklausomybė ar pašalinis poveikis.  
Kuo kanapių aliejus pranašesnis už kitus kosmetikoje naudojamus aliejus? Pirmiausia tuo, jog jis hipoalerginis (visiškai nealergizuoja). Jame gausu nesočiųjų riebiųjų rūgščių, kurios puikiai įsigeria į odą ir ne tik paviršinį sluoksnį, bet ir giluminius sluoksnius. Be to kanapių aliejus teigiamai veikia odos pH, subalansuoja lipidų kiekį ir drėkina. Jis apskritai pagerina odos kokybę ir stangrumą.
Tyras, nerafinuotas kanapių aliejus yra vienas vertingiausių augalinių aliejų. Jame yra svarbių medžiagų tokių kaip  α-ir γ-linolio riebiųjų rūgščių, vitaminų, mineralų ir fitosterolių, kurių, dėl šiuolaikinio gyvenimo būdo, į mūsų organizmą natūraliai patenka nepakankamai.
100% natūraliai išaugintų ir perdirbtų kanapių sėklų;  Nėra teršalų ir pesticidų; Be glitimo, nesukelia alergijos; 100% natūralių kanapių be papildomų medžiagų. Patartina vartoti 1 -2 šaukštelius per diena prieš valgį.0 komentarai (-ų):

Rašyti komentarą