2013 m. vasario 23 d., šeštadienis

Kėdė iš kanapių pluošto


Parodoje "Poetry Happens" Ventura Lambrate, Werner Aisslinger pristatė pirmąją pasaulyje koncepciją -MONOBLOC kėdę, pagamintą iš natūralių pluoštų - Vokietijos chemijos kompanijos BASF remiamas projektas.
"Kanapių kėdės" gamybos procesas yra susijęs su automobilių pramone: atsinaujinančios žaliavos, kanapės ir kenafas, yra suspaustos  vandens pagrindu. Rišiklis yra ekologiškai švarus, lengvas ir stiprus.
Aprašymas:
Šiandien vartotojai siekia subalansuoti patogumą ir sveiką gyvenimo būdą, kuris yra harmonijoje su aplinka. Jie nori naujoviškų produktų, pavyzdžiui, elektros motorolerių ir hibridinių automobilių, pagamintų iš aplinkai nekenksmingų, lengvų ir patvarių medžiagų.
Pasak Werner Aisslinger,  "kanapių kėdė" yra šių tendencijų pasėkmė. "Dizaino istorija skatina naujas technologijas ir inovacijas. Mums, dizaineriams, šių technologijų atėjimas visada buvo atspirties taškas kurinat naujus objektus, tipologijas bei konstrukcijas ", - teigia tarptautiniu mastu pripažintas dizaineris iš Berlyno.
Šis gamybos būdas yra plačiai paplitęs automobilių pramonėje. Natūralaus pluošto kompozitai dažnai naudojami lengvų komponentų, tokių kaip durų antdėklų, pirštinių skyrių ar galinių lentynų gamybai.
"Kanapių kėdė" su savo švelniomis linijomiss ir jos granuline struktūra, įkūnija naują požiūrį į šio sudėtingo tipo kėdes.

0 komentarai (-ų):

Rašyti komentarą