2011 m. balandžio 11 d., pirmadienis

Kanapė yra viskas, visa kita tik kompromisas

Žymės:


BBC "Happy Project" įspėja: "Jei esame nelaimingi, dešimt kartų labiau rizikuojame savo sveikata nei tie, kurie rūko, persivalgo ir nejuda." Tavo reikalas kada gerai jaustis - Konstitucija tokią teisę suteikia, nebūtinai laukti valstybinių švenčių.
1. Įsiminkite ką nors kasdien.
Taip ne tik suaktyvinsite savo smegenis staigiai ir pagerinsite atminties veikimą, jūs taip pat turėsite didžiulę biblioteką minčių bet kuriuo metu. Poezija, posakiai ir filosofija yra jūsų geriausias pasirinkimas.
2. Nuolat bandyti sumažinti prisirišimą prie daiktų.
Tie, kurie yra prisirišę prie daiktų  turės daug problemų, kai jų daiktai yra dingsta arba pametatami. Turtas turi priklausyti jums, o ne atvirkščiai. Tapus minimalių poreikių asmeniu  Jums bus daug daugiau laisvės.
3. Susikurti begalinį smalsumą apie šį pasaulį.
Tapkite  pasaulio tyrinėtojais, įsivaizduokite jį kaip jūsų džiungles. Sustokite ir stebėkite visas smulkmenas, kaip visiškai unikalius renginius. Išbandykite naujų dalykų. Išlipus iš savo komforto zonos ir pabandykite patirti tiek daug skirtingų aplinkų ir pojūčių, kiek įmanoma. Šis pasaulis turi tiek daug pasiūlyti, tai kodėl gi ne pasinaudoti tuo?
4. Prisiminkite žmonių vardus
Kad jie jaustųsi vertinami ir už savo asmenį, kai ateityje norėsite ko nors iš to asmens. Norėdami tai padaryti, pakartokite jų vardą jiems, kai jie prisistato. Tada pakartokite vardą galvoje daug kartų, kol įsitikinsite, jūs turite jį. Toliau naudoti  vardą pokalbyje kiek įmanoma dažniau, kad pašalinti bet kokius užmiršimo šansus. Jei Jums vis dar kyla problemų, sugalvokite apie jų vardą ritmą: "Antanas fontanas"
5. Darykite mankštą!
Tai juokinga manyti, kad mes turime vieną kūną, vieną vienintelį veikimą, ir žmonės yra per tingūs, kad rūpintis savimi. Treniruoti kūnai lemia geresnę sveikatą, pasitikėjimą savimi ir daugiau sėkmės  romantiškuose nuotykiuose. Norėčiau pasakyti, kad šios 3 priežastys nemažas pagrindas motyvacijai.
6. Sutelkite dėmesį tik į dabartį.
Praeitis yra nekintama todėl beprasmiška svarstyti, nebent jūs norite, kad jums nereikėtų kartoti praeities klaidų. Ateityje yra jūsų veiksmų rezultatas šiandien. Taigi mokykitės iš praeities padaryti geriau dabartyje, ir jums pasiseks ir ateityje.
7. Dar geriau, gyventi šiuo momentu.
Net praėjusios 10 minučių yra praeitis. Jei jūs gyvenate tik šią akimirką, jūs visada būsite laimingi, nes nėra nieko blogo šioje sekundėje.
8. Daugiau šypsokitės.
Kai jūs papuošiate savo veidą šypsena, jūsų smegenys gamina serotoniną - laimės hormoną. Šypsena yra natūralus būdas priversti save būti laimingu. Daugelis žmonių net šypsosi penkias minutes  iš ryto, kad gauti puikios nuotaikos tai dienai. Tai labai galingas įrankis, kuris yra panaudojamas vis mažiau ir mažiau, kuo mes tampame vyresnio amžiaus, tuo mums reikia laimės daugiau nei bet kada. Tiesiog neužmirškite, kad nors laimė veda į šypsenas, šypsenos taip pat gali sužadindinti laimę.
9. Gerkite vandens.
Hidratacija yra nepaprastai svarbus faktorius bendrai sveikatai. Soda yra visiškas NULIS pagal mitybos turinį. Vietoj to, naudokite daugiau vandens.  10 stiklinių per dieną yra optimalu, kiek jūs išgerdavote pastaruoju metu?
10. Negalvokite apie gyvenimą taip rimtai!
Sužinokite, kaip juoktis iš smulkmenų ir visas šis "būties" dalykas bus apskritai daug lengviau suprantamas. Mokėk pasijuokti iš savo klaidų ir nesėkmių ir būti dėkingu, kad jūs išmokote savo pamoką ir nekartosite klaidų. Ir svarbiausia daryti tai, kas jums patinka! Gyvenimas nėra griežtas, jį galima maišyti su malonumu.
11.Galvokite teigiamas mintis - mintys turi būti patogios.
Kai jums į galvą ateina neigiamos mintys, sustabdykite jas nedelsdami, bet kokiomis priemonėmis. Trenkite sau į veidą, sušukite kažką teigiamo iš visų plaučių ar šokinėkite aukštyn ir žemyn. Grįžti į teigiamą mąstyseną yra labai svarbu siekiant nuolatinio laimės ir sėkmės pojūčio.
12. Skaitykite knygas.
Jokio paaiškinimo reikia.
13. Priimkite saulę.
Supermenas buvo visiškai iš naujo įkrautas energija, kai jis išskrido į kosmosą. Ir jūs galite daryti tą patį teisę už savo durų (jei gyvenate nuolat niūrioje vietoje, atsiprašau). Saulė yra nuostabi: visą jūsų kūną užlies  šiluma ir ramybe.
14. Padėkite kitiems.
Keletas priežasčių kodėl:
Padėti žmonėms yra pakartojimo efektas. Jei kam nors padėjote jie jausis įpareigoti padėti kažkam kitam, ir taip toliau. Mokėti į priekį
Jūs augate padėdami kitiems. Tai gali pakeisti jūsų būdą, kaip jūs niekada nesitikėjote
Jūsų santykiai su šiuo asmeniu bus stipresnio ryšio
Tai geriausia ką galite padaryti šioje planetoje. Jūs ne tik jausitės nuostabiai fiziškai, jūs taip pat manysite, kad esate geras žmogus
Jums gali būti suteikta galimybė kreiptis, kai reikės jums pagalbos
Karma (jei tikite ja)
Kadangi yra daugiau žmonių šiame pasaulyje, ne tik jūs
15. Jeigu jūs tikrai norite būti savo gyvenimo laivo kapitonas, tegul meilė lydi jūsų kiekvieną veiksmą. Meilė savo draugams, šeimai ir priešams vienodai. Tai yra pats sudėtingiausias dalykas iš viso šio sąrašo. 
Kanapių aliejus puikus energijos ir geros nuotaikos užtaisas visai dienai.
Tą kanapę po galais
Lietuvoj auginom,
Ir aliejų čia išspaudėm,
Pirk aliejų po galais,
Bet dykai neatiduosiu!


Paspauskite "Patinka" ir tai žinos vis daugiau ir daugiau žmonių!

0 komentarai (-ų):

Rašyti komentarą