2011 m. balandžio 5 d., antradienis

Kanapė - čia ir dabar

Žymės:

Ačiū, kad skyrėte laiko šiai svarbiai informacijai perskaityti. Visi mes kvėpuojame. Net skaitydami šį įrašą jūs kvėpuojate - tai yra natūralu ir įprasta, kad retas, kuris apie tai susimąstome.Tačiau, kodėl jogos specialistai net "Kvėpavimo meno" kursus organizuoja?
"Kvėpavimas atrodo savaime suprantamas dalykas, nes vyksta be pastangų, nuolatos. Iš tiesų jame glūdi begalė esminių paslapčių. Kvėpavimas yra raktas į protą, į tai, ko visi ieško, bet neranda. Protas ir kvėpavimas yra visiškai susiję, per kvėpavimą galima išmokti valdyti protą, keisti jo būseną. Nesakome, kad atėję į kursus išmoksite kvėpuoti. Sakome: išmoksite atkreipti dėmesį į savo kvėpavimą ir išlaisvinti nervų sistemą nuo įtampos ir streso. Kai protas atsipalaiduoja, nustoja blaškytis, žmogus patiria ramybę, atsipalaidavimą, sugrįžta energija" - sako A.Builovas Baltijos "Gyvenimo meno" labdaros ir paramos fondo administratorius.
kanape

"Iš vieno hektaro kanapių galima pagaminti tiek popieriaus kiek iš keturių hektarų miško." Miškui užaugti reikia 60 metų, kanapės derlių Lietuvoje galima nuimti tais pačiais metais,  o šiltuosiuose kraštuose, arčiau pusiaujo, galima užauginti net iki 3 derlių per metus. Miškas, vaizdžiai kalbant, yra žemės plaučiai, todėl kertant miškus mes kertame šaką, ant kurios patys sėdime.
Kanapės naudingos dirvai, kurioje jos auga, priešingai nei kitos grūdinės kultūros, kurios išsekina dirvožemį nuo maistingųjų medžiagų. Vartodami produktus iš kanapės jūs prisidedate prie miškų išsaugojimo - kiekvieną kartą pirkdami produktą, jūs turite pasirinkimo ir pasikeitimo jėgą savo rankose. "Čia ir dabar", - nepaliauja kartoti būtiną suvokti tiesą Baltijos "Gyvenimo meno" labdaros ir paramos fondo administratorius.
Paspauskite "Patinka" ir tai žinos vis daugiau ir daugiau žmonių!

0 komentarai (-ų):

Rašyti komentarą