2011 m. kovo 5 d., šeštadienis

Pilypas iš kanapių

Žymės:

"Laikas yra bene daugiausiai apkalbėtas dalykas pasaulyje. Ir vistiek niekas dorai nežino, kas tai yra iš tikrųjų.
Laikas ir apkalbėtas ir apšmeižtas. Tai jo trūksta, tai jis greit bėga, tai sustoja, tai yra negailestingas - tiek nesąmonių nėra prišnekėta net apie kalsonus. Kad jie nenorminiai, kad rašomi su jotu, kad amžinai pribezdėti, kad jų apskritai nėra. Su laiku dar blogiau. Tai jo neliko, tai nėra kur dėti. Įsivaizduok sau, kad nėra kur dėti to, ko neliko! Koks ryšys tarp laiko, kalsonų ir konteinerio? Mes sakytumėm, kad laikas panašus į niekad nesusidėvinčius kalsonus. Kai kalsonai susidėvi, juos išmeti į konteinerį. O laikas vis kyla ir kyla kiekvieną akimirką kaip feniksas iš pelenų - čia pat žūsta ir gimsta. Žinoma - ateina metas, kai peniksas iš kalsonų jau nepakyla. Ateina laikas... Visą gyvenimą jo trūko, skundeisi, kad neturi laiko, ir štai - jis atėjo, o tu nesidžiaugi. Tai kame reikalas?
Tie verkšlenimai apie laiką yra tokie veidmainiški ir nešvankūs, kad doram laiko ekspertui, žmogui, prisijaukinusiam laiką kaip laukinį šunį dingą, nuo tų raudų apie dingstantį laiką tiesinasi raukšlės smegenyse. Svarbu turėti ne laiko, bet proto!
O šaltu metų laiku dėvėti kalsonus. Galbūt tai yra svarbiausia." (J.Gimberis "Tik tiek")
Ten kur nepadeda protas, padeda laikas.
Kanape

Laikas nelaukia nei vieno žmogaus. Paskutinė W.A.Mocarto frazė: "rašiau tai  sau pačiam". Imperatoriaus Juozapo II frazė: " Čia guli Juozapas, kuriam nesisekė viskas, ko tik jis ėmėsi", Liudwigo van Beethoveno "Komedija baigta" ir pagaliau Heinricho Heinės "Dievas man atleis. Tai jo amatas".
"Ten kur juokas po užraktu, paprastai ir verkti uždrausta". (S.Lecas)

Visiems geros nuotaikos ir būkite laimingi!

0 komentarai (-ų):

Rašyti komentarą