2011 m. kovo 3 d., ketvirtadienis

Mikro fabrikėlis

Žymės:

Verslo klasės dienoraštyje skaičiau:
"Kažkada kažkuriame sodininkų forume skaičiau, kaip žmogui prireikė vejapjovės. Jis tiesiog tądien tingėjo važiuoti jos pirkti, todėl pasidarė pats iš drėlės. Veiksmas vyksta, aišku, Rusijoje, nes tik toje šalyje žmogus gali iš tingėjimo (na, nebent jis kiek koketavo ir tikroji priežastis buvo banko bilietų stygius) sugaišti šešis kartus daugiau laiko, kad pasidarytų kažką iš kažko užuot nusipirkęs.
Aš tame forume naršiau, nes bandžiau išsiaiškinti, kaip kovoti su kurmiais labai konkrečiame žemės lopinėlyje. Radau daugybę receptų, visi neveikė (įskaitant žuvies galvas į urvus), bet paaiškėjo, kad kai prasideda žolės pjovimo sezonas, jie patys emigruoja tolėliau – nemėgsta vibracijos.
Prisiminiau aną Kulibiną perskaitęs neseniai, kaip pora veikėjų vos ne garažo sąlygomis pasidarė 3D spausdintuvą, kuriuo gali atsispausti ir detalių tam pačiam spausdintuvui.
Ar čia man tik taip rodosi, ar visas šitas judėjimas (pasidaryk nedidelį fabriką savo garaže) ženklina kažkokią rimtai naują ir įdomią pradžią?"
Šiandien norėtume pasidalinti informacija kaip pasigaminti papuošalų iš kanapės.
kanapiu papuosalai
Pabaigai auksinės skrajojančios interneto mintys:
"Statistika: jei tu turi puodą su verdančiu vandeniu, o kaimynas – vištą, tai vidutiniškai statistiškai jūs turite vištienos buljoną."


Visiems geros nuotaikos ir būkite laimingi!
Paspauskite "Patinka" ir tai žinos vis daugiau ir daugiau žmonių!

0 komentarai (-ų):

Rašyti komentarą