2011 m. kovo 21 d., pirmadienis

Miegas ir kanapė

Žymės:

Jei atsikėlei ir tavo diena suplanuota iki smulkmenų, geriau tokios dienos iš viso negyventi. Išjungti visus telefonus, žadintuvus ir miegoti, miegoti, miegoti... Juk tarptautinė miego diena būna tik kartą metuose.
Na bet jei vis dėlto nusprendėte atsikelti ir pasižiūrėti ką atneš jums ši nauja nuostabi diena, siūlome nežiūrėti į dienos rūpesčius kaip į pareigas.  Juk žmogus be rūpesčių - kaip šuo be šeimininko. Todėl patartina visada rūpintis savo sveikata. Viskas žmogaus rankose. Todėl jas reikia dažniau plauti. Nusiplovus rankas patartina pavalgyti ko nors sveiko ir naudingo jūsų organizmui. Todėl šiandien norėtume pasiūlyti bulvių košės su kanapėmis receptą:

Jums reikės: 10 bulvių, 1 stiklinė kanapių, 1 svogūnas, maltų pipirų, druskos, 2 šaukštai aliejaus.
Bulves nuskusti, nuplauti ir išvirti pasūdytame vandenyje. Išvirusias nusunkti, sukratyti. Švarias kanapių sėklas berti į karštą keptuvę, paspirginti, kol "tratės". Paskui sumalti mėsamale per smulkų sietelį du kartus.  Dėti į keptuvę, užpilti aliejumi, sudėti smulkiai supjaustytą svogūną, druskos ir pakepinti. Suspirgusias  kanapes užpilti ant išvirusių bulvių. Puodą pakratyti.
Kanapiu kose
Prie bulvių troškės su kanapėmis Žemaitijoje paduodamas rūgusis pienas, kopūstų sultys, beržų ar klevų sula bei balinta kava. ("Močiutės vaišės" J.Uginčienė). P.S. klevų sulos jau  dabar pats laikas prisileisti.

Bon Apetit!
Pabaigai anekdotas:
- Kaip skanu, nu kaip skanu, liežuvį galima praryti! -sako uošvienė valgydama troškę su kanapėmis. 

- Gerai būtų! - atitaria jai žentas.


Moterys be vyrų vysta, o vyrai be moterų - kvailėja. (A.Čechovas)

Visiems geros nuotaikos ir būkit laimingi!
Paspauskite "Patinka" ir tai žinos vis daugiau ir daugiau žmonių!

0 komentarai (-ų):

Rašyti komentarą