2011 m. vasario 19 d., šeštadienis

Kvapas

Žymės:

 Neatsimenu, gerbiami skaitytojai, ar esu kada kalbėjęs apie kvapus. Regis ne, tai delsti nevalia. Reikalas tas, kad pasirodė naujas kanapių aliejaus kvapas ir skaitytojai turi teisę būti informuoti. Juolab visuomenė, nelyg Mažasis Mukas sparčiai čiuožianti prie pasakiškų Informlendo krantų (pagal J.Gimberi).
"Mano gražusis šunie, mano gerasis šunie, mano brangusis ciuciū, ateik pauostyti šių puikių kvepalų, pirktų geriausioje miesto parfumerijos krautuvėje."
Ir šuo, vizgindamas uodega, - kas, aš tikiu, šiems varganiems padarams yra ženklas, atitinkąs šypseną ir juoką,- prisiartina ir smalsiai padeda savo drėgną nosį ant atkimštos bonkutės, po to, staiga su išgąsčiu atbulas pasitraukdamas, priekaištingai loja mane.
"Ak, varganas šunie, jei tau būčiau pasiūlęs išmatų, tų būtum uostęs jas su malonumu ir galbūt prarijęs. Tuo tu, nevertas mano liūdno gyvenimo bendre, esi panašus į publiką, kuriai niekad nereikia siūlyti ją erzinančių švelnių kvepalų, bet rūpestingai parinkto mėšlo." (Charles Baudelaire "Šuo ir kvepalų bonkutė")


Pasivaidena kanapių aliejaus kvapas... Ir apsvaigsta širdis. Ir susimąstai... Kas mes? Iš kur mes? Ir kur einame?


Visiems geros nuotaikos ir būkite laimingi!

Paspauskite "Patinka" ir tai žinos vis daugiau ir daugiau žmonių!


0 komentarai (-ų):

Rašyti komentarą